Wzory i formularze

W związku z wdrożeniem standardów i procedur obsługi interesanta w sądownictwie powszechnym (dalej jako projekt WSOI), udostępniony został portal internetowy związany z wprowadzonymi standardami obsługi interesantów. Znajdą tam Państwo wszelkie dostępne formularze.

Portal znajduje się pod adresem: https://wsoi.ms.gov.pl

Formularze wniosków stosowanych w sądach rejonowych prowadzących księgi wieczyste w systemie informatycznym oraz wniosków składanych do Centralnej Informacji KW dostępne są na stronie Ministerstwa Sprawiedliwości.

Wniosek o zobowiązanie osoby stosującej przemoc w rodzinie do opuszczenia wspólnie zajmowanego mieszkania i jego bezpośredniego otoczenia lub zakazanie zbliżania się do mieszkania i jego bezpośredniego otoczenia znajduje się pod tym linkiem.

 

Formularze dotyczące opiekuna tymczasowego – w wersjach językowych: polskiej i ukraińskiej dostępne są na stronach Ministerstwa Sprawiedliwości

Pokaż metryczkę  tego dokumentu drukuj  
Podpisał: Krzysztof Gawliczek
Dokument z dnia: 17.10.2008
Dokument oglądany razy: 46 172
Opublikował: Krzysztof Gawliczek
Publikacja dnia: 12.04.2022
 
Ukryj metryczkę  tego dokumentu     Drukuj 

Prosimy o zapoznanie się z zarządzeniem Nr Adm.0181-5/22 Dyrektora i Prezesa Sądu Rejonowego w Tarnowskich Górach z dnia 21 marca 2022 r. w sprawie wprowadzenia środków ostrożności związanych z panującą epidemią koronawirusa SARS-CoV-2.Do góry